najlepsze profile z psami
Poradniki

5 najlepszych profili o psach na Instagramie

Każdy użytkownik aplikacji Instagram – i miłośnik zwierząt – ma swoje ulubione profile na których, w rolach głównych występują zwierzęta. W ogromie zdjęć jakie zalewają ten serwis, trudno jednak wyłapać te najlepsze, najbardziej wartościowe, albo po prostu najładniejsze. Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam moje Top 5, ale koniecznie w komentarzu zostawcie linki do swoich ulubieńców. Chętnie rozszerzę listę obserwowanych. No to zaczynamy!

5. @mamala_leo

Z jednej strony najbardziej kreatywnie prowadzony profil, z drugiej, udział psa w sesjach zdjęciowych komuś może się nie spodobać – Figo jest przebierany i układany w różnych pozach. Nie sądzę żeby działa mu się krzywda – zapewne jest przyzwyczajony do pracy z fotografem. Właścicielce i autorce zdjęć nie można odmówić stylu. W tych obrazkach jest “to coś” co przyciąga. Zajrzyjcie i oceńcie sami.

4. @niesiebontka

Bohaterem profilu jest cocker spaniel o imieniu Epitet. I muszę Wam przyznać, to jest naprawdę epicko prowadzony profil. Choć Magdę (właścicielkę Epitata) obserwuję od niedawna, przyciągnęły mnie do niej nostalgiczne zdjęcia. Ale uwaga, nie jest to profil poświęcony jedynie psu. Znajdziecie tu także piękne architektoniczne kadry i portrety, a także ujęcia z codzienności.

3. @juniperfoxx

Tutaj oprócz psów, zobaczycie też jak żyje się pod jednym dachem z… lisami! Są tak urocze, że miałam obawy, czy taki profil przypadkiem nie propaguje mody na udomowianie lisów. Na szczęście, gdy kliknęłam w pierwszy wyróżniony film, myśli o słodkim lisku we własnych czterech kątach, odeszły w niepamięć. Jejku, jak one głośno piszczą! Z przyjemnością podglądam jak wygląda życie rudych kit w domu kogoś innego. ;)

2. @_wand_wand

Jeśli jesteś miłośnikiem jasnych zdjęć, czystych, przejrzystych profili, ten bardzo Ci się spodoba. Kolorowych (jeśli można tak powiedzieć o kilku zdjęciach zrobionych na zielonej trawie) jest tu bardzo mało. Przeważa biel z odrobiną czerni… a dokładnie czarnych nosów. Bohaterami profilu są bowiem białe whippety. Przepiękne!

1. @kundelek.na.biegunie

Konrad, Aga i ich kundelek Bocca niedawno przeprowadzili się do Szwecji. Na ich profilu znajdziecie dużo pięknych kadrów z mroźnej Laponii. Szczególnie polecam Wam nagrywane przez nich instastory. Ta przemiła trójka lubi przygody i wiedzie przy tym bardzo świadome i wartościowe życie. Można od nich wyciągnąć dużo pozytywnej energii. To mój absolutny numer 1.

Przy okazji zapraszam też na nasz profil @pupilu_world. W komentarzach polećcie mi proszę, do kogo jeszcze warto zajrzeć!

Pozdrawiam!
pupilowa_mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *