kod promocyjny pupilu
Promocja

Black Friday – zniżki i nowości

Jutro Czarny Piątek, ale na PupiLu.pl rabaty już działają. Nasz Black Friday trwa więc od połowy czwartku i potrwa do niedzieli. Część promocji wygaśnie ostatniego dnia listopada.

Kategoriach, w naszym sklepie, pojawiła się nowa zakładka – Gadżety na inne okazje. Znajdziecie tam kubki dla mamy, taty, siostry, brata, koleżanki, chłopaka, szefa… Dla księgowych, dla zawodowych kucharek, a nawet dla przyszłych Panien Młodych, które ślub szykują na Święta lub Sylwestra. Pomysły na prezent na kolejne okazje pojawią się na początku przyszłego roku. Nie zabraknie gadżetów na Dzień Babci i Dziadka czy walentynki.

Z naszych głównych psich kategorii, przynajmniej na chwilę (jeśli nie na zawsze) znikną body dla dzieci i kolorowe t-shirty. Pojawią się za to śliniaki z kolorowym nadrukiem.

A co już pojawiło się w ostatnim czasie:
– nowe kubki termiczne (grawerowane – przepiękne), [edit: wycofane ze sprzedaży]
– papierowe torebki z łopatką do sprzątania po psiakach,
– etui 3D – tylko na kilka modeli telefonów, [edit: wycofane ze sprzedaży]
– kubek z psem-reniferem (zabawny gadżet na Święta).

Co do nowych ras – na razie ich nie będzie. Ale nie czujcie się rozczarowani, za jakiś czas pojawią się uniwersalne projekty, do których będzie można dopisać każdą możliwą rasę. Jeden z takich projektów jest już dostępny tutaj: Seria „Kocham Psy”.