Pupilowe gadżety

Co u nas w PupiLu? Zapowiedź nowych produktów i nowych ras psów

Witajcie PupiLaki,
wiem że niecierpliwicie się, bo ciągle nie mamy w ofercie wszystkich ras psów (choć zapewne wszystkich i tak nie mamy szans zrobić), dlatego przychodzę dzisiaj do Was z informacjami, co w zamian mamy dla Was nowego. Te nowości przypadną do gustu nawet tym, którzy ras swoich psów u nas nie znajdą.

Aktualnie, największy dla mnie priorytet ma projekt “Segregator Zdrowia Pupila”. To jest mój numer jeden! Wkładam w niego bardzo dużo energii, i tylko czasami robię przerwę na nowe, mniejsze projekty. I tak, w “chwilach na wytchnienie” powstała seria kubków nawiązująca do kolekcji “Kilka psów temu”. Przed grudniowymi świętami bardzo dużo z Was chciało zamówić kubek z cyfrą 1, ale ja odmawiałam ponieważ tekst “Byłam normalna 1 buldog temu” nie brzmi dobrze i poprawnie. Sukcesywnie dodaję do sklepu takie oto kubki:

Zostało mi jeszcze kilka ras do uzupełnienia, ale będą wszystkie z naszej aktualnej pięćdziesiątki.

Czasami przy sprzątaniu, zmywaniu, czy podczas spaceru z psami, wpadają mi do głowy różne pomysły na humorystyczne teksty. W takich codziennych okolicznościach powstał projekt “Największa psiara na osiedlu”, który w pierwszej kolejności zaproponowałam Wam na czarno-białym plecaku (który notabene również jest nowością w naszej ofercie). Kilka dni później powstał kubek z wizerunkiem psiego nosa i napisem “Przepraszam, zamierzasz to zjeść?”. Tak mnie śmieszy ta grafika, że zrobiłam taki kubek również dla siebie. :)

Za chwilę w sklepie pojawią się koszulki z napisem: “Królowa Psiara”, “Tylko grzeczne dziewczynki mają grzeczne psy” oraz “Największa psiara na osiedlu ->” (koszulka męska ze strzałką wskazującą na osobę obok) oraz “Największy psiarz na osiedlu <-” (koszulka damska ze strzałką skierowaną w przeciwną stronę). Zastanawiam się jeszcze nad kompletami dla rodziców i dzieci. Co myślicie o “Moim bratem jest pies”, “Mam siostrę, nazywa się – tu imię psa”?

Lista ras psów, które mamy w planach (najpewniej zaczną się pojawiać, sukcesywnie, pod koniec roku i na początku przyszłego):
1) Bernardyn
2) Gończy Polski
3) Cane Corso
4) Foksterier
5) Springer Spaniel
6) Papillon
7) Welsh Corgi
8) Owczarek Szkocki Collie
9) Chow Chow

Staram się też rozwinąć lokalną działalność z gadżetami na różne okazje (do zamówienia również przez naszą stronę www.PupiLu.pl). Robimy ręczniki dla przedszkolaków z imieniem i nazwiskiem, szatki do chrztu, fartuchy z logo firm i inne gadżety reklamowe. Zapraszam do współpracy hodowle, salony groomerskie, sklepy zoologiczne m.in. po kubki z własnym logotypem.

Wspominałam Wam kiedyś o projekcie PupiLu Kids – czyli submarce z szerokim asortymentem skierowanym dla małych miłośników psów i kotów. Naszą ofertę bodziaków dla najmłodszych rozszerzyłam o klasyczne t-shirty do rozmiaru 140. W sklepie można kupić również pierwsze spodenki (bardzo praktyczne bo z podwijanymi nogawkami, dzięki którym ubranko pasuje na dzieci od około 6 do aż 12 miesiąca życia – tylko mamy niemowlaków to docenią;)). Bardzo chciałam szyć ubranka z materiałów w psy i koty, ale okazuje się, że na rynku jest bardzo mały wybór tkanin w psio-kocie wzory. Więc nie pozostaje mi nic innego jak wstrzymać projekt do czasu, gdy zaczniemy produkować własne materiały!

A i jeszcze coś! Jedno z regularnie wracających do mnie pytań dotyczy bluz z naszymi wzorami. Ponieważ ostatnio wpadł mi w ręce bardzo fajny model w świetnych kolorach, na próbę dodałam go do sklepu. Jednak sprzedaż jest chwilowa i zamykam ją 16 kwietnia. Być może bluzy wrócą (jak nasze bodziaki dla dzieci – sprzedaż uruchamiam 4-5 razy do roku na dwa tygodnie), ale raczej nie będą w stałej sprzedaży. Także… kto pierwszy ten lepszy, nie czekajcie do ostatniej chwili. Klikajcie w zdjęcie – ono przekieruje Was na odpowiednią stronę. Trzymajcie się ciepło!

Wasza pupilowa_mama

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *