Pupilowe gadżety

Etui na telefon od PupiLu

Jak na żywo prezentują się etui na telefony od PupiLu? Niestety nie jestem w stanie sfotografować wszystkich – jest ich zbyt dużo na rynku, abym mogła zrobić zdjęcie każdemu modelowi z osobna, z każdą rasą dostępną w naszej ofercie. Dlatego w tym wpisie dodałam poglądowe zdjęcia, i postaram się je uzupełniać o nowości.

Czarne etui mamy na większość modeli smartfonów, ale nie na wszystkie. Natomiast etui transparentne (przeźroczyste) mamy na 99,9% modeli telefonów dostępnych na rynku. Bardzo się ich boicie, bo w opisie produktu napisałam, że po jakimś czasie żółkną, ale jest to normalny proces i czy kupicie taki case u nas, czy w innym sklepie – to tworzywo po prostu tak ma. Ja swoje etui wymieniam co pół roku, jestem z niego bardzo zadowolona. Nadruk nie ściera się. Na przeźroczystym etui możemy wykonać białego lub czarnego psa.

Etui kupicie oczywiście na www.PupiLu.pl. Na górze po prawej stronie jest lupka, więc tam możesz wpisać “etui whippet”, “etui beagle”, itd. lub wejść w KATEGORIE, wybrać rasę swojego psa i przejrzeć wszystkie produkty jakie mamy dostępne w ofercie. Polecam szczególnie case z napisem #PsiaMama i #KochamPsy – je wybieracie najczęściej.

I przypominam – nie posiadam zdjęć etui na konkretne modele telefonów. Mam nadzieję, że poniższe przykładowe zdjęcia przekonają Cię, że warto spróbować.

etui na telefon z psem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *