Pupilowe gadżety

Kalendarz na 2018 rok od PupiLu

Pierwszy dzień września to dla mnie taki Nowy Rok. Nowy plecak, nowe zeszyty i pachnące książki, nowy piórnik i zestaw kredek… Pamiętacie ten czas? Nowy rok szkolny był początkiem. Początkiem zmian, nowych celów do zrealizowania. I jeśli nawet nowych postanowień nie udało się wcielić w życie do grudnia, zawsze można było zacząć znowu, po Sylwestrze. Optymistyczna jest to wizja – mieć dwie szanse na nowy start. 

1 września jest jedną z moich ulubionych dat w kalendarzu. A właśnie! A propos kalendarza. Zawsze nie mogłam doczekać się nowego terminarza i żałowałam, że wszystkie zaczynają się dopiero od 1 stycznia. Smuteczek. Dobrze chociaż, że w sklepach kalendarze pojawiają się dużo wcześniej.

I u nas, w PupiLu dostępne są już nowe kalendarze! Wielu z Was czekało na ten moment. Ubiegłoroczny rekordzista zamówił u nas ostatni egzemplarz na 2017 rok – w marcu! Pożądanie na nasze terminarze jest więc bardzo duże, co cieszy mnie ogromnie! Jednak proponuję nie zwlekać do marca z zakupem kalendarza na 2018 rok. ;)

Do wyboru zostawiamy Wam aż 14 kolorów okładek. Wszystkie są równie piękne! Zresztą zobaczcie sami, jak prezentowały się nasze kalendarze w ubiegłym roku:

gadżety z beaglegadżety ze sznauceremgadżety z whippetem

gadżety z jamnikiemgadżety z wyżłem węgierskim

gadżety z nadrukiem wyżła

A tak kalendarze prezentują się w środku:

Wszystkie kalendarze znajdziecie pod tym linkiem -> Kalendarz z psem – 50 ras do wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *