Promocja

Konkurs od Pupilu

Na początku sierpnia, na Instagramie ogłosiłam konkurs. Początkowo miał trwać do końca sierpnia lub do osiągnięcia 10 000 fanów. Wakacyjno-przeprowadzkowy czas (Pupilu ma nową siedzibę) ograniczył moje możliwości promocyjne, dlatego przedłużamy konkurs do końca września (nie osiągnęliśmy w/w liczby fanów).

Na początek przygotowałam dwa zestawy o wartości 200 zł każdy. I te dwa zestawy przekazuję dwóm osobom które wzięły udział w konkursie w sierpniu. Mam natomiast przygotowane jeszcze dwa mniejsze zestawy i one powędrują do kolejnych osób, które wezmą udział w konkursie we wrześniu.

Nagrody to produkty od Pupilu ale także od innych producentów, m.in. Wydawnictwa Skrzat.

O co chodzi w konkursie?

1) Co należy zrobić? Dodać zdjęcie na swój profil z naszym produktem (jeśli już jesteś szczęśliwym posiadaczem) lub opublikować naszą grafikę z oznaczeniem naszego profilu @pupilu_pl oraz hasztagiem #konkurspupilu.

2) Jeśli nie masz naszego produktu i dodasz wykonaną przez nas grafikę, w opisie swojego postu dodaj kilka słów, dlaczego mamy wysłać nagrodę akurat Tobie.

Uwaga! Konkurs przeznaczony jest tylko dla instagramowiczów. Wasze zdjęcie / grafika powinna być wyraźnym zaproszeniem do polubienia naszego profilu.

Wyniki edycji sierpniowej

Nagrodę za zdjęcie z naszym produktem otrzymuje @agafrank.
Nagrodę za opublikowanie naszej grafiki z miłym zaproszeniem do profilu Pupilu otrzymuje @just.dog.yourself.

Zapraszam do udziału w edycji wrześniowej, w której do wygrania są dwa pakiety nagród o wartości 100 zł każdy.

Opublikowała: Agnieszka Guła

Agnieszka Guła – #PsiaMama psiego seniora – sznaucera miniaturowego – i szalonego, młodego whippeta, dzięki którym stworzyła markę produktów dla opiekunów psów i kotów – Pupilu.pl.

Prywatnie żona i mama przedszkolaka. Miłośniczka planowania i efektywnej organizacji pracy (także z psem). Fanka idei zero / less waste. Smakoszka kawy z psim kłaczkiem. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *