Książki i gry o zwierzętach

Misia i jej mali pacjenci – najlepsza seria dla małych miłośników zwierząt

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się szacunku do zwierząt, pokochało je tak samo jak Ty (zakładam, że mamy tu tylko takie mamusie i tatusiów;)), nauczyło się jak o nie dbać i im pomagać – ta seria książeczek będzie idealna do tego zadania. Główna bohaterka – Misia – oprócz tego że umie rozmawiać ze zwierzętami, więc doskonale zna ich problemy i potrzeby, to wiedzę medyczną czerpie od dziadka, który jest weterynarzem.

Seria skierowana jest dla dzieci 4+, w książkach jest dużo treści, ale na każdej stronie znajduje się również przepiękna ilustracja. PRZEPIĘKNA! Rysunki autorstwa Agnieszki Filipowskiej zachwycają! Zobaczcie, jak wygląda Misia, jej pies Popik oraz najpiękniej namalowana wiewiórka na świecie:

W każdej książeczce znajduje się wstęp, który przybliża postać Misi i jej Lipowej Kliniki, więc nie ma znaczenia, od której zaczniecie.

Książkę “Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki” mamy już od dawna, ale chętnie do niej wracamy. Jak widać na załączonym obrazku: – Mama citaj, ja się pobawię! – więc Młodzież też poleca tę lekturę. :)

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *