Promocja

Prasówka. Podsumowanie kwietnia – zbiór najlepszych tekstów jakie pojawiły się w Sieci

Zapraszam do lektury pierwszego tekstu z nowej serii: “Prasówka”. Raz w miesiącu zbiorę kilka najciekawszych tekstów na tematy około zwierzęce (głównie około psie), które pojawiły się w Sieci. Wszystkie artykuły polecam Wam również na naszej grupie na Facebooku. Na grupę możecie dodawać także swoje propozycje tekstów.

Dołącz do naszej grupy PupilowaSfora.

W tym miesiącu polecam szczególnie:

  1. Tekst Amelii z Zamerdani.pl. Trochę o karmach i marketingu. Smutna prawda: my często nie wiemy co kupujemy, oni często nie wiedzą co sprzedają. Ah, ten wyjątkowy produkt…
  2. Obalamy mity. Czy psia ślina leczy rany?
  3. Tekst na poprawę humoru, z serii “czego to ludzie nie wymyślą”, a także dla fanów mody, stylizacji i designu. Przyznaję, że buty z cholewką inspirowaną sierścią psów i kawałkiem imitacji trawnika – kuszą!
  4. Na portalu Psy.pl pojawił się fajny artykuł pt. 6 najczęstszych błędów popełnianych przy nauce przywołania. Ja na blogu opisałam jeszcze jeden, którego nie ma na tej liście: Magiczna siła głosu, czyli podstawowa zasada nauki przywoływania psa.
  5. I ostatni tekst który z punktu widzenia opiekuna psa jest ważny i warto go przypominać – Skręt żołądka u psa – czym jest i jak mu zapobiec?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *