Pupilowe gadżety

Przegląd gadżetów dla psiarza – dizajnerskich, ekologicznych i użytecznych!

Nie da się ukryć, że psy zajmują ważne miejsce w naszym życiu. Jeśli jesteś czytelnikiem tego bloga, klientem naszego sklepu – Pupilu.pl – to znaczy, że raczej i Ty należysz do osób, które kupują swoim psom nie tylko podstawowe rzeczy. Masz z pewnością w swoim domu dodatkowe akcesoria dla pupila i kilka gadżetów dla siebie, z wizerunkiem Twojej ukochanej rasy.

Koszulka jest dobra na wszystko

Właściciel psa potrzebuje czasem nie tylko po prostu się ubrać. Odzieniem może zamanifestować fakt bycia psiarzem. Czy i Ty masz w swojej szafie koszulkę albo bluzę z nadrukiem ulubionej rasy lub tekstem świadczącym o tym, co jest w życiu dla Ciebie naprawdę ważne? “Life is better with a dog” – to przecież oczywiste!

Ekologiczne rozwiązania psich problemów

Jeśli podejmując decyzje zakupowe kierujesz się tym, co jest przyjazne dla środowiska, z pewnością w kupowniku Twojego psa znajdują się kompostowalne worki na odchody. Wodę dla psa na szkolenie, spacer czy podróż zabierasz w butelce wielokrotnego użytku. Kubki termiczne, butelki z tritanu czy szkła, odpowiadają filozofii less waste, są wytrzymałe i estetyczne.

Zakupy eko wygodnie nosi się w wielorazowych składanych torbach z recyklingu. Jeśli zamówisz taką z ulubioną rasą psa, będzie nie tylko praktycznie, ale i ładnie. No i psiejsko.

Akcesoria dla pupila od rodzimych wytwórców, którzy produkują w Polsce, też wpisują się w ekologiczne trendy. W ostatnich latach powstało u nas naprawdę wiele dobrych firm z pięknymi i trwałymi artykułami – z takimi współpracujemy w Pupilu i chcemy mieć ich w ofercie więcej.

Pies najważniejszy domownik

Indywidualny charakter każdemu domowi nadadzą z pewnością przemyślane ozdoby. Wnętrze nabierze sznytu poprzez umieszczenie w nim np. spersonalizowanych poduszek z nadrukiem dowcipnego hasła o życiu z psem, czy plakatu z ulubioną rasą psa.

Domu strzeże pies, strzeż się i ty

Tabliczka na furtkę ostrzegająca, że teren jest we władaniu psa wcale nie musi być nudna i typowa. W Pupilu znajdziesz tabliczki z ponad 50 rasami psów, z zabawną grafiką, tekstem i… w kształcie domu. Listonosz i pan z gazowni będą się mieli na baczności i zapamiętają, że w tym domu mieszkają miłośnicy psów i rzeczy nietuzinkowych.

Charakterystyczną ozdobą samochodu może stać się naklejka, oczywiście z wizerunkiem rasy Twojego psa… lub bardziej uniwersalna, z nadrukiem psiej łapki i napisem, że tym autem jeżdżą czworonogi. Twój samochód stanie się rozpoznawalny i jedyny w swoim rodzaju.

Małe a cieszy

Bardzo miłe to uczucie otaczać się przedmiotami, które nam się podobają. Świat od razu wyda Ci się ładniejszy, jeśli będziesz miał drobne rzeczy, na które przyjemnie patrzeć. Planowanie treningów w PupiBuJo z kolorowymi naklejkami, robienie notatek w kalendarzu z wizerunkiem ulubionej rasy na okładce z pewnością te praktyczne czynności urozmaici. Używanie służbowych kluczy przypiętych do stylowego breloka z obrazkiem psa, albo lusterka, którego wieczko ozdobione jest psią grafiką – te chwile będą miłymi akcentami Twojego dnia.

Drobiazgów i gadżetów dla psiarzy jest naprawdę sporo na rynku i z pewnością każdy miłośnik czworonogów znajdzie rzeczy, które mu się podobają i z którymi się identyfikuje. Ozdabianie wnętrza domu, psi outfit to przejaw przywiązania do swojego pupila. A Tobie co ciekawego dla prawdziwego psiarza udało się ostatnio kupić?

Mamy też coś dla psów!

Do prezentu dla siebie czy bliskiej osoby, warto dorzucić też coś dla czworołapnego dziecka. Na Pupilu.pl pojawiły się dwie nowe kategorie: “Karmy i przysmaki” oraz “Zabawki”. Na naszym instagramie @pupilu_pl pokazujemy Wam, jak nasze produkty wyglądają z bliska (a nie tylko na fotografii produktowej). Przyjdź, zobacz i dołącz do naszej zadowolonej z zakupów Pupilowej Sfory. :)

autorka: Agnieszka Bednarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *