Segregator Zdrowia Psa
Z życia psiarza - testy / recenzje

Segregator Zdrowia Psa w Top For Dog 2022

Segregator Zdrowia Pupila podbił serce wielu właścicieli. Pierwsza edycja wyszła w 2019 roku. Aktualnie segregatory zmieniły się przede wszystkim pod kątem wizualnym i nadal ułatwiają życie wielu osobom. W tym roku znalazły się w rankingu Top For Dog 2022. Chcesz wiedzieć, jak zostały ocenione przez ambasadorów plebiscytu? Sprawdź recenzje!

Segregator Zdrowia Psa w Top For Dog

Segregator Zdrowia Psa, czyli jak mieć zdrowie psiaka pod kontrolą

Segregator medyczny dla zwierzaka jest czymś więcej niż zwykłą książeczką zdrowia, ale wszystko zaczęło się od pomysłu na stworzenie lepszej wersji właśnie książeczki zdrowia psa. Na początku miała to być zwykła książeczka w twardej okładce, jednak ostatecznie stanęło na praktycznym segregatorze, który zawiera znacznie więcej.

Segregator Zdrowia Psa ułatwia planowanie wizyt kontrolnych u weterynarza oraz zapamiętywanie daty kolejnych szczepień obowiązkowych. Właściciel czworonoga z jego pomocą może kontrolować wagę pupila i być na bieżąco z odrobaczeniami. Ponadto znajdziemy w nim kieszeń na wyniki badań i miejsce na pierwotną książeczkę zdrowia pupila. Zapisywanie wszystkich terminów jest jeszcze prostsze z kolorowymi naklejkami dołączonymi do segregatora.

Częścią, którą wielu właścicieli psiaków szczególnie docenia, jest zakładka „warto wiedzieć”. Znajduje się w niej dawka wiedzy na temat najczęściej występujących u psiaków chorób, pierwsza pomoc przedweterynaryjna oraz informacje o produktach, które mogą być niebezpieczne dla psiaków. Autorami merytorycznymi Segregatora Zdrowia Psa są lek. wet. Klementyna Maszewska i lek. wet. Magda Firlej-Oliwa. W tym roku segregator znalazł się wśród produktów IX edycja plebiscytu Top For Dog 2022.

Ranking Top For Dog

Pierwszy raz Top For Dog wyłoniło najlepsze produkty dla właścicieli psów w 2014 roku. Celem plebiscytu jest znalezienie produktów oraz usług, które są najbardziej atrakcyjne na Polskim rynku i wzbudzają zaufanie wśród właścicieli czworonogów. Co ważne nad konkursem czuwa Kapituła. W jej skład wchodzą eksperci z poszczególnych dziedzin zoologii, doświadczone osoby z branży kynologicznej. Właśnie oni wybierają dodatkowe nagrody wśród zgłoszonych produktów.

Pierwszym etapem rankingu jest przekazanie produktów ambasadorom, którzy testują je i oceniają. Wśród nich znalazł się Segregator Zdrowia Psa. Warto wiedzieć, że ambasadorami plebiscytu są osoby kochające psiaki, które dobrze wiedzą, jakie produkty najlepiej sprawdzą się dla innych opiekunów czworonogów. Ale czy segregatory spodobały się ambasadorom?

Jak ambasadorzy Top For Dog 2022 ocenili Segregator Zdrowia Psa?

„Stworzony z najwyższą starannością, przemyślany i dopracowany w każdym szczególe segregator, w którym zawrzecie wszystkie niezbędne informacje. Który ułatwi Wam zachowanie porządku w psich dokumentach, przypomni o badaniach czy profilaktyce”. 

Katarzyna Rożko

„Zawartość segregatora stanowi taką pigułkę wiedzy dla właścicieli psów. Jest to rewelacyjny produkt na prezent dla psiarza lub dla kogoś, kto zaczyna tą wspaniałą psią przygodę. Idealnie nadaje się również do wyprawek dla szczeniąt, ponieważ są tam zawarte cenne informacje i daje pewien obraz przyszłemu opiekunowi psa, na co powinien zwracać uwagę, jak chociażby na kontrolę wagi, czy stan uzębienia”.

Katarzyna Juszcze

„Format nieco mniejszy niż A4 jest bardzo wygodny i poręczny — według mnie jest idealny. Karty segregatora są bardzo czytelne i estetycznie zaprojektowane. Wykonane są z grubego papieru, więc ryzyko zniszczenia ich lub przypadkowego podarcia jest niewielkie. Bardzo wygodny jest też podział na rozdziały — znaleznienie interesujących nas informacji nie stanowi dzięki temu problemu. Do tego wszystkiego ten segregator jest po prostu śliczny!”

Monika Bartoszek

Zapraszamy do przeczytania wszystkich recenzji Segregatora Zdrowia Psa:

Wielkie głosowanie 2022

Plebiscyt kończy się głosowaniem internautów, w czasie którego wybierane są najlepsze produkty z poszczególnych kategorii. Segregator Zdrowia Psa znalazł się wśród akcesoriów dla właścicieli. Zachęcamy do oddania głosów na stronie Top For Dog.

O tym, jak powstała pierwsza wersja segregatora przeczytacie w naszym tekście Segregator Zdrowia Pupila – czym jest i w czym może pomóc? Nasza historia.

Autor: Patrycja Grzebyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *