pupilu rabaty
Promocja

Wystartowały promocje

Uwaga, uwaga, wystartowały promocje! Takie obniżki to u nas rzadkość więc korzystajcie. Jakie produkty znajdziecie w niższych cenach? Zapraszam na przegląd naszej najnowszej oferty.

Naszą najświeższą nowością (a nowości w ostatnim czasie mieliśmy sporo) są bawełniane koszulki damskie. Przed wakacjami mieliśmy już takie koszulki, ale tylko w kolorze czarnym. Teraz mamy wszystkie kolory tęczy do wyboru. Są cudne! Do końca września kupisz je, nie za 69 zł, a 59 zł. Przesyłka od 7 zł.

W promocyjnej cenie kupisz także poszewki na poduszki. Zostały przecenione z 30 zł na 25 zł. Przesyłka poszewki kosztuje także 7 zł.

Plakaty przeceniamy najczęściej, ale przy okazji innych zakupów warto skorzystać i z takiej promocji. Tym razem plakaty kupisz już od 19 zł. Za wysyłkę samego plakatu zapłacisz 12 zł w połączeniu z innymi produktami – 14 zł.

Przeceniliśmy także etui na telefony. Posiadamy etui na prawie wszystkie modele telefonów dostępnych na rynku. Nawet jeśli Twój model nie znajduje się na naszej liście – napisz do nas. Case kupisz za 33 zł. Przesyłka 7 zł.

Po raz pierwszy przeceniliśmy body dla dzieci, więc to dobra nowina zwłaszcza dla przyszłych psio-ludzkich mam. Aktualna cena bodziaków to 35 zł. Przesyłka – 7 zł.

Kochani, jesteśmy dzięki Wam i dla Was tworzymy nowe projekty. Dziękuję Wam w imieniu naszego psio-ludzkiego zespołu (2+2). :) Dziękuję Wam i jednocześnie proszę – polecajcie nas swoim znajomym – właścicielom psów i kotów. Wiele z Was posiada sklepy zoologiczne, salony groomerskie i hodowle psów i kotów – zapraszamy Was do współpracy. Niech PupiLowa Sfora rośnie w siłę.

Psssyt. I pamiętaj, za każdy produkt, nawet ten kupiony w promocyjnej cenie – przekazujemy 1 zł na pomoc zwierzakom. Kupisz 5 produktów – my 5 zł przelewamy na konto Fundacji NaszeZoo.pl.

Wasza PupiLowa Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *